Drewniane stoły, ławki, drewniane huśtawki, place zabaw dla dzieci

Przedstawiamy Państwu ofertę na drewniane meble ogrodowe wykonane z dębu lub sosny. W naszej ofercie znajdziecie komplety ogrodowe kwadratowe w skład których wchodzą: stoły, ławki, krzesła oraz komplety ogrodowe okrągłe ze stołem i krzesłami. Nowością są komplety na aluminiowych nogach w skład których wchodzą: stół i dwie ławy. 

Dla miłośników bujawek polecamy drewniane huśtawki z sosny lub dębu. Huśtawki rodzinne mają jedno duże siedzisko z drewna, natomiast dla najmłodszych mają plastikowe kolorowe siedzisko lub też małe drewniane. 

Place zabaw dla dzieci to wymarzony prezent, z którego dziecko będzie korzystało przez lata. Proponujemy różnorodne drewniane place zabaw od tych najmniej skomplikowanych z huśtawkami i zjeżdzalnią do bardzo skomplikowanych z domkiem dla lalek, piaskownicą, mostkiem, ścianą do wspinaczki i grą logiczną kółko-krzyżyk. Wykonujemy również projekty indywidualne.  

Altany ogrodowe, domki narzędziowe, wiaty oraz drewutnie mają długą historię w naszej firmie. Przez lata rozwijamy katalog tych produktów i w znacznej mierze wykonujemy altan na indywidualne zamówienie zgodne z pomysłem inwestora.  

Dział akcesoria ogrodowe poświęcony jest detalom, które upiększają ogród, m.in pergole drewniane, donice drewniane, taczki drewniane ale także inne produkty które przydają się na posesji, jak np. piaskownica drewniana, obudowa studni z drewna, toi toi drewniany.

Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły oferty i ceny proszę wybrać dział a potem powiększyć produkt.  

Proszę wybrać jeden z poniższych działów: Please, select one of the following categories

PLACE ZABAW, HUŚTAWKI

Children's playground, swings
           

KOMPLETY OGRODOWE
Garden sets

ALTANY, DOMKI, WIATY
Garden houses
     

AKCESORIA
Accessories

   

  

Realizacja: